FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

11-12-2012 ، 21:20

کاربر سایت

**
شماره کاربری: 6733
اعتبار: 0
آفلاین است
مدل رسیور: 4622 xII
تشکر از دیگران 42
تشکر دریافتی 107
امتیاز ارسالات 31

RE: تاپیک ویژه پرسش و پاسخ در رابطه با سافتکم ها Softcam  
(11-12-2012 ، 21:14)سالارخان نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدبابا این همه پرتوقع هستی

مدیربخش مربوطه تقصیری ندارن کدها زودمیسوزن یاشایدرسیورساپورت خوبی نداره
راستی تاحالاچندتادانلودکردی البته وظیفه ماخدمت به شماعزیزان هست
البته شماهم وظیفه ای داریداونم استفاده ازاون دکمه تشکرهست که هیچ منفعتی برامن یاسایرمدیران ویاسایرکاربران نداره امابه قول ادبیات شمامن رواین دکمه تشکرلعنتی خیلی حساس هستم بارهااتفاق افتاده که من به خاطراین موضوع بخوام فعالیت خودم رو متو قف کنم اماوجودبعضی ازدوستان باعث شده که دباره دلگرم بشم برافعالیت
(11-12-2012 ، 21:14)سالارخان نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدببین رفیق من اگه هم یک بار دانلود کرده باشم یکی از چند 100 یا 1000 نفر از اعضای سایتم . وقتی 10 بار سر یه مسئله تشکر میکنم شاید 2 بارشم انتقاد . خوب میدونم چطور سافتکم بریزم ، کد بدم یا چیز دیگه .بر فرض بلد نباشم .باید بیاین راه حل بذارید نه به تیتیش قباتون بر بخوره . اصلا بیخیال گرفتم چیه داستان . من عذر میخوام
کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
سالارخان ، ASRE65 ، khommkk ، mammadiman ، Top sat ، sh.ja ، ali5624

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تاپیک ویژه پرسش و پاسخ در رابطه با سافتکم ها Softcam - توسط behnam_007 - 11-12-2012 ، 21:20
سوال - توسط spiker - 31-07-2011 ، 09:46

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 5 مهمان