FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

29-07-2015 ، 00:59

کاربر سایت

*
شماره کاربری: 28956
اعتبار: 0
آفلاین است
مدل رسیور: iclass
تشکر از دیگران 17
تشکر دریافتی 76
امتیاز ارسالات 27

مشکل فریز تصویر در اسکار X200 PLUS  
با سلام
اساتید عزیز یک اسکار 200 PLUS امروز به دستم رسید که بعد از آپگرید کردن به برنامه 30/6/2015 تصویر روی کانالهای اچ دی مثال پکیج جم و همه اچدیهای دیگه هر چند ثانیه قطع میشه یا به اصطلاح یک فریز میده ولی روی کانالهای اس دی مشکلی نداره
به نظر خودم مشکل از نرم افزار هست چون قبل از آپگرید هیچ مشکلی نداشت.آیا نرم افزاره دیگری هم برای این رسیور موجود هست ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید آیا امکان تبدیل این رسیور به رسیور دیگری میباشد مثال استارست 8800 یا استارمکس یا مدیااستار؟
ناگفته نماند که با 2 عدد رسیور دیگه هم تست کردم که اونها هم بعد از آپدیت با همین مشکل روبرو شدن
لطفا کمک کنید
ممنون
کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
saeed sky ، ffarshid ، fershid
29-07-2015 ، 01:08

کنترل سایت

شماره کاربری: 9
اعتبار: 592
آفلاین است
مدل رسیور: +Vu
تشکر از دیگران 16505
تشکر دریافتی 67241
امتیاز ارسالات 12031

RE: مشکل فریز تصویر در اسکار X200 PLUS  
فعلا فقط 1 برنامه برای این مدل منتشر شده

مدل جدیدی هست اشکالات فنی در برنامه هست که در پچ های بعدی به مرور اشکالات نرم افزاری رفع میشود

امکان تبدیل این مدل نیست فعلا ( شاید با تغییراتی در برنامه بتوان به ای استار X50000 تبدیلش کرد ) .
octagon ، boy.011 ، AmirRayane ، Dish Network ، ffarshid ، سربداران
29-07-2015 ، 02:38

کاربر سایت

*
آفلاین است
تشکر از دیگران 17
تشکر دریافتی 76
امتیاز ارسالات 27

درضمن یک چیز عجیب دیگه که من بعد از آپدیت دستگاه دیدم این بود که در حالی که اصلا هیچ سیمی به تیونر دوم رسیور وصل نشده بود دستگاه تاریخ اتمام شرینگ هوایی را نشان داد که دقیقا برای 2 سال دیگه هست.یعنی به محض اینکه رسیور آپدیت بشه اکانت هوایی استارت میخور؟مگه میشه بدون اینکه ارتباطی با سرور داشته باشه تاریخش استارت بخوره؟
مثلا دیروز که 28-7-2015 بود من رسیور را آپدیت کردم و بعد از رفتن به منوی sds تاریخ اکسپایر را زده بود 28-7-2017 چطور ممکنه؟؟؟
ffarshid ، fershid
29-07-2015 ، 07:34

معاونت سایت

شماره کاربری: 14
اعتبار: 528
آنلاین است
مدل رسیور: Vu+ Zero 4K
تشکر از دیگران 20525
تشکر دریافتی 84572
امتیاز ارسالات 17444

(29-07-2015 ، 02:38)AmirRayane نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویددرضمن یک چیز عجیب دیگه که من بعد از آپدیت دستگاه دیدم این بود که در حالی که اصلا هیچ سیمی به تیونر دوم رسیور وصل نشده بود دستگاه تاریخ اتمام شرینگ هوایی را نشان داد که دقیقا برای 2 سال دیگه هست.یعنی به محض اینکه رسیور آپدیت بشه اکانت هوایی استارت میخور؟مگه میشه بدون اینکه ارتباطی با سرور داشته باشه تاریخش استارت بخوره؟
مثلا دیروز که 28-7-2015 بود من رسیور را آپدیت کردم و بعد از رفتن به منوی sds تاریخ اکسپایر را زده بود 28-7-2017 چطور ممکنه؟؟؟

درود

بله متاسفانه اکانت هوایی این رسیور آپشن های فعال سازی ندارد و اتوماتیک فعال میشود

به همین دلیل اعتبار بیشتری برای آن در نظر گرفته شده

هرچند که دوسال اکانت هوایی در برابر 15 ماه اکانت بقیه رسیورها مدت بیشتری هست اما خوب بود یک حق انتخاب به کاربر میدادن .
AmirRayane ، ffarshid ، سربداران
29-07-2015 ، 20:31

کاربر سایت

*
آفلاین است
تشکر از دیگران 17
تشکر دریافتی 76
امتیاز ارسالات 27

ممنون از پاسختون
در مورد پرش سیگنال و مشکل بد سیگنال که روی شبکه های اچدی هست که هرچند ثانیه قطع میشه راهی وجود نداره که این مشکل حل کرد؟
درحال حاظر با وجود این ضعف کالنالهای اچدی بلااستفاده هستند.دوستانی که امکانشو دارند لطفا یک ایمیل به سایت پشتیبان محصولات اسکار بزنند و این ضعف را به گوش پشتیبانی کمپانی برسونن.چون الان یک ماه از انتشار نرم افزار اول میگذره ولی با وجود این ضعف اصلا نرم افزار جدید ارایه نشده بالاخره یکی باید بهشون خبر بده
ممنون
Dish Network ، ffarshid
29-07-2015 ، 21:07

معاونت سایت

شماره کاربری: 14
اعتبار: 528
آنلاین است
مدل رسیور: Vu+ Zero 4K
تشکر از دیگران 20525
تشکر دریافتی 84572
امتیاز ارسالات 17444

(29-07-2015 ، 20:31)AmirRayane نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدممنون از پاسختون
در مورد پرش سیگنال و مشکل بد سیگنال که روی شبکه های اچدی هست که هرچند ثانیه قطع میشه راهی وجود نداره که این مشکل حل کرد؟
درحال حاظر با وجود این ضعف کالنالهای اچدی بلااستفاده هستند.دوستانی که امکانشو دارند لطفا یک ایمیل به سایت پشتیبان محصولات اسکار بزنند و این ضعف را به گوش پشتیبانی کمپانی برسونن.چون الان یک ماه از انتشار نرم افزار اول میگذره ولی با وجود این ضعف اصلا نرم افزار جدید ارایه نشده بالاخره یکی باید بهشون خبر بده
ممنون
درود

یکی از مسئولان این شرکت همیشه نرم افزارهای جدید را به اطلاع ما میرسونن و ایمیل میزنن که برنامه ها را قرار بدیم

فکر نمیکنم بی خبر باشند احتمالا مطلب شما را هم ببینن و امیدوارم رسیدگی کنن . بنده هم اطلاع رسانی میکنم حتما

حقیقت اینه پشتیبانی محصولات اسکار تاکنون ضعیف بوده . و خیلی دیر برنامه ارائه میکنن با توجه به محصولات جدید امیدوارم از این به بعد بهتر بشه
AmirRayane ، ffarshid ، سربداران
29-07-2015 ، 21:16

کاربر سایت

*
آفلاین است
تشکر از دیگران 17
تشکر دریافتی 76
امتیاز ارسالات 27

خیلی ممنون
بی صبرانه منتظر نرم افزار جدید برای رفع مشکل این رسیور هستیم.خواهش  می کنم شماهم پیگیری کنید
باتشکر
Dish Network ، ffarshid
30-07-2015 ، 00:38

کاربر سایت

*
آفلاین است
تشکر از دیگران 17
تشکر دریافتی 76
امتیاز ارسالات 27

سلام
به دلیل اینکه احتمال داره مسیولین و یا واسطه های کمپانی اسکار این پست را ببینند بنده به چند ین ضعف که در این مدل برخوردم را اینجا مطرح میکنم شاید در نرم افزاره بعدی به یاری خدا مشکل حل شود>
یک_ضعف قطع شدن سیگنال بر روی فرکانسهای اچ دی یا کانالهایی که با سیستم mpeg4 ساپورت میشوند..به صورتی که بر روی کانال که میروید بعد از چند لحظه تصویر فریز میشود و پیغام  no signal نمایش داده میشود
2_مشکل قطع و وصل شدن و فریز شدید بر روی کانالهای کارتی که با شرینگ هوایی باز هستند بر روی جهت w3
3_فقط دیتا با ماهواره w3 کانکت میشود و وصل نبودن بقیه جهتهای شرینگ هوایی مانند w6 و غیره....
4_قفل یا هنگ کردن کامل دستگاه وقتی توی منوی antenna setting  روی scan (دکمه آبی) میزنیم و گزینه blind scan را انتخاب میکنیم در صورت انتخاب auto scan مشکلی ندارد فقط با blind scan رسیور قفل میکند و فقط باید با کلید پشت رسیور خاموش و روشن کرد تا درست بشه
5_مشکل گرافیک در بعضی از جاهای منو مثال:هایلایت زرد رنگی که همزمان با رفتن روی گزینه ها حرکت میکند و رنگ همان گزینه را هایلایت یا مشخص میکند به طوری هست که نوشته های زیر رنگ زرد خوانده نمیشوند و به سختی دیده میشود همینطور گزینه های پایین منو در قسمت antenna setting که به صورت مربع زرد رنگ است که اصلا معلوم نیست چه چیزی رو مشخص کرده
6_از همه مهمتر فعال شدن شرینگ هوایی بعد از آپدیت کردن.حتی بدون اینکه کابل دیتا به تیونر دوم وصل باشد

این چند مشکلی بود که بنده طی 2 روز کار کردن با این رسیور بهش برخوردم.امیدوارم مسیولین کمپانی اسکار این پیغام را دیده باشند و به  پچ نویس شرکت انتقال بدهند.چون فعلا با این مشکلاتی که بیان کردم کارکردن با این دستگاه عملا ممکن نیست مخصوصا اینکه استارت شرینگ هوایی هم خورده باشه و نتونی از رسیور استفاده کنید
باتشکر
mollisat ، سالارخان ، ffarshid ، سربداران
05-08-2015 ، 01:25

کاربر سایت

*
آفلاین است
تشکر از دیگران 17
تشکر دریافتی 76
امتیاز ارسالات 27

دوستان کسی به این مشکل پرش سیگنال در فرکانسهای اچ دی در این رسیور oscar x200 plus بر نخورده؟
sassan
12-11-2015 ، 01:31

کاربر سایت

*
شماره کاربری: 132313
آفلاین است
مدل رسیور: starx mini hd
تشکر از دیگران 2
تشکر دریافتی 0
امتیاز ارسالات 0