FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

06-09-2017 ، 07:41

کاربر سایت

*
شماره کاربری: 301912
اعتبار: 0
آفلاین است
مدل رسیور: starsat_13000
تشکر از دیگران 4
تشکر دریافتی 4
امتیاز ارسالات 2

Question  استادای عزیز میشه راهنماییم کنین چه جوری اکانت starsat 13000 رو فعال کنم ؟  
سلام خدمت استادای عزیز من یه رسیور 13000 استار ست گرفتم بهم گفتن که اکانت دو ساله داره !
نمیدونم چطور میشه فعالش کرد !
جالب اینجاست فایل آخرین آپدیت رو گرفتم ریختم تو هارد اکسترنال ولی هارد رو که وصل میکنم همش مینویسه یو اس بی آماده نیست !
و نمیتونم آپدیتش کنم !
لطفا راهنماییم کنید چطور هم اکانت رو فعال کنم که شبکه های اچ دی و کارتی رو باز کنه هم بتونم رسیورم رو آپگرد کنم !
ممنونم
06-09-2017 ، 11:48

مدیر

شماره کاربری: 8
اعتبار: 618
آفلاین است
مدل رسیور: StarMax STM 160
تشکر از دیگران 5407
تشکر دریافتی 21447
امتیاز ارسالات 3306

RE: استادای عزیز میشه راهنماییم کنین چه جوری اکانت starsat 13000 رو فعال کنم ؟  
ولتاژ USB رسیور برای تامین برق مورد نیاز برخی از هاردهای اکسترنال کافی نیست و هارد شناسایی نمیشود . اخرین اپدیت را از طریق فلش مموری منتقل کنید .

سپس رسیور را تنظیم کارخانه کنید

دکمه F1+000 را بزنید تا برنامه Enable شود

رسیور شما دو نوع اکانت دارد اکانت 1 سال اکانت هوایی و 1 سال اکانت اینترنتی :

برای فعال سازی اکانت هوایی باید یک دیش جدا که بر روی مسیر یوتلست W6 تنظیم شده باشد را به تیونر دوم رسیور وصل کنید سپس F1+111 و انتخاب SDS

برای فعال سازی اکانت اینترنتی کابل لن را از مودم به پشت رسیور وصل کنید و F1+111 را بزنید و گزینه اینترنت را انتخاب کنید

دقت کنید هر دو را همزمان با هم فعال نکنید ابتدا یکی را فعال کنید و یکسال مصرف کنید و سپس دومی را فعال کنید که از مدت 2 سال بتوانید استفاده کنید .
کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
Son of Techno ، FREESAT ، robbi10
07-09-2017 ، 13:08

کاربر سایت

*
آفلاین است
تشکر از دیگران 4
تشکر دریافتی 4
امتیاز ارسالات 2

استاد بنده وقتی
f1+000
میزنم اصلا صفحه ای باز نمیشه
و زمانی هم که از اکانت اینترنتی استفاده میکنم رنگ لیست کانال های اچ دی و کارتی قرمز میشه و تصویر خیلی ضعیف نشون میده و میپره اصلا قابل مشاهده نیست
راهی هست که صفحه شفاف و روان نمایش بده ؟
و دوم این که میخواستم بین اسپورت ها رو با همین رسیور بگیرم ولی بهم گفتن که بین اسپورت خودش رسیور جداگونه داره که باید یه تومن هزینه کنی و با شارژ یه ساله بگیری .
در  رابطه با این هم اگه میشه یه توضیح مختصر بدین ممنونم
خدا خیرتون بده
07-09-2017 ، 20:32

معاونت سایت

شماره کاربری: 14
اعتبار: 528
آنلاین است
مدل رسیور: Vu+ Zero 4K
تشکر از دیگران 20525
تشکر دریافتی 84570
امتیاز ارسالات 17444

(07-09-2017 ، 13:08)robbi10 نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویداستاد بنده وقتی
f1+000
میزنم اصلا صفحه ای باز نمیشه
و زمانی هم که از اکانت اینترنتی استفاده میکنم رنگ لیست کانال های اچ دی و کارتی قرمز میشه و تصویر خیلی ضعیف نشون میده و میپره اصلا قابل مشاهده نیست
راهی هست که صفحه شفاف و روان نمایش بده ؟
و دوم این که میخواستم بین اسپورت ها رو با همین رسیور بگیرم ولی بهم گفتن که بین اسپورت خودش رسیور جداگونه داره که باید یه تومن هزینه کنی و با شارژ یه ساله بگیری .
در  رابطه با این هم اگه میشه یه توضیح مختصر بدین ممنونم
خدا خیرتون بده

درود

اکانت اینترنتی رسیور شما فعال است و برای کیفیت بهتر شیرینگ باید از اینترنت با کیفیت تری استفاده کنید

کانال های بین اسپورت در ماهواره آسترا 19.2 درجه شرقی با این رسیور باز میشوند اما در مسیرهای نایلست و بدر امکانش نیست و به رسیور بین اسپورت نیاز دارد که قیمتش با اشتراک 1 ساله در همان حدودی هست که بهتون اعلام شده و با توجه به قیمت ارز برای کاربران ایرانی به صرفه نخواهد بود .
robbi10
09-09-2017 ، 07:14

کاربر سایت

*
آفلاین است
تشکر از دیگران 4
تشکر دریافتی 4
امتیاز ارسالات 2

(07-09-2017 ، 20:32)Dish Network نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویددرود

اکانت اینترنتی رسیور شما فعال است و برای کیفیت بهتر شیرینگ باید از اینترنت با کیفیت تری استفاده کنید

کانال های بین اسپورت در ماهواره آسترا 19.2 درجه شرقی با این رسیور باز میشوند اما در مسیرهای نایلست و بدر امکانش نیست و به رسیور بین اسپورت نیاز دارد که قیمتش با اشتراک 1 ساله در همان حدودی هست که بهتون اعلام شده و با توجه به قیمت ارز برای کاربران ایرانی به صرفه نخواهد بود .

ممنونم از راهنماییتون استاد!
اما من از بهترین اینترنت شهرمون استفاده میکنم که حدود 300 کیلوبایت بر ثانیه سرعتشه و مخابرات تا سقف دو مگ به مشتری های خونگیش میده و این دو مگ در واقع بیشتر از 300 کیلوبایت نیست .
برای این که بتونم از اکانت هوایی این رسیور در جهت آسترا 19/2 شرقی استفاده کنم شدنی هست ؟ امکانش وجود داره؟؟؟
و اگر وجود داره لطفا توضیح بدین که چطور میتونم از اکانت هوایی این رسیور استفاده کنم؟
09-09-2017 ، 10:25

مدیر

آفلاین است
تشکر از دیگران 5407
تشکر دریافتی 21447
امتیاز ارسالات 3306

(09-09-2017 ، 07:14)robbi10 نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدممنونم از راهنماییتون استاد!
اما من از بهترین اینترنت شهرمون استفاده میکنم که حدود 300 کیلوبایت بر ثانیه سرعتشه و مخابرات تا سقف دو مگ به مشتری های خونگیش میده و این دو مگ در واقع بیشتر از 300 کیلوبایت نیست .
برای این که بتونم از اکانت هوایی این رسیور در جهت آسترا 19/2 شرقی استفاده کنم شدنی هست ؟ امکانش وجود داره؟؟؟
و اگر وجود داره لطفا توضیح بدین که چطور میتونم از اکانت هوایی این رسیور استفاده کنم؟

سلام

شیرینگ اینترنتی به سرعت بالا نیازی نداره و سرعت اینترنت تاثیری در کیفیت شیرینگ نداره . علت قطع و وصل و فریز شدن تصویر در شیرینگ اینترنتی رسیور شما کیفیت نامطلوب خط و میزان پینگ زیاد هست . 

نحوه فعالسازی اکانت هوایی در پاسخ قبلی توضیح داده شده . کانال های اسکای آلمان در این مسیر قابل بازگشایی هستند ولی به این نکته توجه کنید در استان هرمزگان مسیر آسترا 19.2 بر روی بندر لنگه و قسمت هایی از حاجی اباد و بندرعباس بیم داره ولی در میناب و بندرجاسک و رودان قابل دریافت نیست
FREESAT
09-09-2017 ، 11:23

کاربر سایت

*
آفلاین است
تشکر از دیگران 4
تشکر دریافتی 4
امتیاز ارسالات 2

(09-09-2017 ، 10:25)SAT-BOY نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام

شیرینگ اینترنتی به سرعت بالا نیازی نداره و سرعت اینترنت تاثیری در کیفیت شیرینگ نداره . علت قطع و وصل و فریز شدن تصویر در شیرینگ اینترنتی رسیور شما کیفیت نامطلوب خط و میزان پینگ زیاد هست . 

نحوه فعالسازی اکانت هوایی در پاسخ قبلی توضیح داده شده . کانال های اسکای آلمان در این مسیر قابل بازگشایی هستند ولی به این نکته توجه کنید در استان هرمزگان مسیر آسترا 19.2 بر روی بندر لنگه و قسمت هایی از حاجی اباد و بندرعباس بیم داره ولی در میناب و بندرجاسک و رودان قابل دریافت نیست

استاد بنده پارسیان هستم ! اینجا جواب میده آیا ؟؟؟ اصلا بهترین راهکار برای گرفتن بین اسپورت ها چیه ؟؟؟
09-09-2017 ، 12:30

مدیر

آفلاین است
تشکر از دیگران 5407
تشکر دریافتی 21447
امتیاز ارسالات 3306

(09-09-2017 ، 11:23)robbi10 نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویداستاد بنده پارسیان هستم ! اینجا جواب میده آیا ؟؟؟ اصلا بهترین راهکار برای گرفتن بین اسپورت ها چیه ؟؟؟

بله پارسیان جواب میده 

در حال حاضر تنها راه دریافت رایگان بین اسپورت ها استفاده از اکانت داخلی رسیورهای شیرینگ دار برای مسیر استرا 19.2 درجه شرقی هست البته این بین اسپورت ها فرانسوی هستند و عربی نیستند

برای مسیرهای بدر و نایلست باید رسیور مخصوص بین اسپورت به همراه اشتراک انرا بخرید .
Son of Techno ، robbi10
10-09-2017 ، 02:34

کاربر سایت

*
آفلاین است
تشکر از دیگران 4
تشکر دریافتی 4
امتیاز ارسالات 2

(09-09-2017 ، 12:30)SAT-BOY نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدبله پارسیان جواب میده 

در حال حاضر تنها راه دریافت رایگان بین اسپورت ها استفاده از اکانت داخلی رسیورهای شیرینگ دار برای مسیر استرا 19.2 درجه شرقی هست البته این بین اسپورت ها فرانسوی هستند و عربی نیستند

برای مسیرهای بدر و نایلست باید رسیور مخصوص بین اسپورت به همراه اشتراک انرا بخرید .

خیلی و بسیار زیاد ممنونم از شما استاد تونستم با اکانت اینترنتی و بدون این که تصویر ضعیف بشه کانال ها رو با کیفیت اچ دی فعال کنم /
بسیار سپاس گزارمبه به , به بهبه به , به به
Son of Techno

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 1 مهمان