FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

08-12-2018 ، 19:29

کاربر سایت

*
شماره کاربری: 122339
اعتبار: 0
آفلاین است
مدل رسیور: 9696
تشکر از دیگران 1
تشکر دریافتی 0
امتیاز ارسالات 0

Question  مشکل با رسیور S STRONG 4040 HD  
سلام خسته نباشید من چندتا سوال داشتم خدمتتون معذرت میخواهم تایپک ایجاد کردم. 

خواهش میکنم کمکم کنید:

1)بنده چند سالی ایران نبودم. و از قبل یه کارت dvb qbox 5922 اکسترنال دارم جایی قبلا شنیده بودم میشود روشون نرم افزار زد و همانند رسیور ها با بوت لودر مثلا استارمکس بیان بالا و مجزا استفاده کرد و فقط همانند رسیور معمولی به tv وصل میشن ایا این درسته یا کار مشابهی میشود انجام داد.

2)بنده یه دانگل hdbox vi هم دارم اصلا نمیدونم هنوز از این دستگاه ها برای کدینگ استفاده میشود یا خیر اگر میشود چگونه ؟ ایا میشود دانگل رو هم به رسیور مجزا تبدیل کرد.

3) این مهم ترین سوال بنده هست یه مینی رسیور به تازگی خریداری کردم روش نوشته sstrong 4040 بنده زمانی که خریدم فکر کردم strong هست بعد متوجه شدم sstrong یا یک برند نا معروف چینی هست مشکل عمده ای که باهاش دارم اینه که من جهت هایم را کاملا تنظیم کردم کاملا یعنی ضعیف ترین سیگنالها رو روی هر ماهواره ای دریافت میکنم بنذه 4جهت دریافت میکنم.
اما مشکلم با عدم صحیح سویچ کردن این رسیور هست یعنی گاهی از یک کانال مثلا جهت روی یاه ست مثلا pmc به کانال دیگه که میروم ممکنه تصویر و صدا نداشته باشم و به قولی در جست جوی سیگتال باشه ولی برم روی مثلا روبیکس برگردم روی کانال قبلی که نمیگرفت میگیره.
گاهی هم جهت رو که عوض کنم این مشکلا هست.
سویچر نو هست با رسیور قبلیم کاملا سالم و همخونی داره بدون مشکل اما روی این رسیور نه مشکل چیست و چگونه حل میشود؟؟؟!!

3)مشکل بعدی طریق کد دادن برای biss کد یا منوی مخفی این رسیور هست که نمیدونم به چه نحوی هست آیا راهی برای پیدا کردن این منو برای کد دادن شبکه ورزیش تاجیکستان هست.
یا میتوان نرم افزار یا بوت روی رسیور رو عوض کرد به رسیور دیگه تبدیل کرد که این مشکلات حل بشود

توی همین سایت قبلا شنیده بودم این تبدیل شدن امکان پذیره

ممنون میشم هرکس هر راهنمایی که میتونه بکنه کلافه شدم واقعا
08-12-2018 ، 20:58

مدیر

شماره کاربری: 8
اعتبار: 618
آفلاین است
مدل رسیور: StarMax STM 160
تشکر از دیگران 5413
تشکر دریافتی 21460
امتیاز ارسالات 3308

پاسخ به مشکل با رسیور S STRONG 4040 HD  
سلام

1- شاید برای برخی مدل ها بشه ولی برای این مدل خیر
2- متاسفانه این دانگل الان فعال نیست و برنامه تبدیل به رسیور نیز ندارد
3- بله متاسفانه این رسیور اصلی نیست . هیچ برنامه ای برای این رسیور وجود ندارد و قابلیت کد هم ندارد  صرفا شبکه های رایگان را میتونید با این رسیور تماشا کنید

اگر کارت را لازم ندارید پیشنهاد میکنیم کارت و این رسیور را بفروشید و یک رسیور HD جدید خریداری کنید .
کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
FREESAT

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 1 مهمان