FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
:: اطلاعيه FREESAT
کاربر محترم وبسایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچگونه محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
ارسالات شما پس از تایید مدیران نمایش داده میشوند و ارسالاتی که مغایر با قوانین سایت باشند تایید نمیشوند
مرورگرهای پیشنهادی ما جهت استفاده از تمام امکانات Google Chrome و FireFox میباشند

تبلیغات در FREE SAT

انجمن تخصصی ماهواره

پخش زنده رقابت های ورزشی از ماهواره
دانلود ابزارهای کاربردی مورد نیاز

عضویت در کانال تلگرام فری ست
کمک به موسسات خیریه کشور ایران

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

12-01-2019 ، 21:08

کاربر سایت

**
شماره کاربری: 132473
اعتبار: 1
آفلاین است
مدل رسیور: Dreambox
تشکر از دیگران 4
تشکر دریافتی 5
امتیاز تشکر 3

نصب و ریکاوری آنلاین ایمیج کارخانه در رسیورهای دریم باکس DREAMBOX  
سلام
البته شاید اسم این کار رو نشه آموزش گذاشت ولی جهت اطلاع بد نیست که بدانید
من خودم تست کردم و جواب گرفتم انشالله برای دوستان هم بدرد بخور باشه
ریسیورتان رو به حالت ریکاوری ببرید
انگار دارید ایمیج میزنید
فقط فرقش این که اینجا عوض Firmware upload,گزینه Online recovery را باید انتخاب کنید اگه سرعت نت تون خوب باشه همون وقت و زمان ایمیج زدن رو میبره و ایمیج کارخانه با رفع هرگونه اشکالی که دستگاهتون داره به روش نصب میشه(باز هم اگه موردی نداشته باشه بنظر من بهترین گزینه است برای نصب ایمیج کارخانه)
من این دستگاه رو حدود یک سالی است که دارم قبلش نزدیک ۹ سال دریم ۸۰۰ hd داشتم در هر دو دستگاه اکثر ایمیج ها و پلاگین ها رو تست کردم و اکثرابا این تست ها بعضی مواقع دستگاه بالا نمیاد،
استادان عزیزی که در سایت هستند میدونن که یکم کار سخت تر میشه وباید بین ریسیور و کامپیوترکابل کشی بشه و نرم افزارهای خاصی رو باید از نت بردارید و با هزار مصیبت و صرف زمان زیاد اگه شانس بیارید دستگاه تون رو بالا میآرید
الان دیگه با این روش به هیچ برنامه و زمان اضافه واعصاب کشی نیازی ندارید
اگه جای تایپیک درست نباشه مدیران عزیز اگه لازم دیدن خودشون زحمت انتقال به تایپیک مناسب رو بکشند ممنون
کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
Dish Network ، Son of Techno ، farzadmaham
13-01-2019 ، 18:31

Linux Expert

شماره کاربری: 324317
اعتبار: 2
آفلاین است
مدل رسیور: d900,d800se,d500hd
تشکر از دیگران 17
تشکر دریافتی 89
امتیاز تشکر 35

RE: نصب و ریکاوری آنلاین ایمیج کارخانه در رسیورهای دریم باکس DREAMBOX  
در این حالت شما ریسکیو لودر را به حالت کارخانه ریکاوری می کنید و ایمیج های اولیه را تزریق می کند اگر نسخه انیگما بروز شده باشد و ریسکیو لودر بروز شده باشد در برخی موارد این حالت جواب نمی دهد. بهترین حالت در زمانی که رسیور بالا نمی اید یا در محیط ریسکیو لود نمی شود تزریق ایمیج از طریق شبیه سازی ریسکیو لودر روی یو اس بی و زدن ایمیج در حالت ریسکیو مد با استفاده از putty در حالت ssh یا سریال است.
کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
مجیدیان ، FREESAT ، SAT-BOY ، Dish Network ، farzadmaham