FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
:: اطلاعيه FREESAT
کاربر محترم وبسایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچگونه محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
ارسالات شما پس از تایید مدیران نمایش داده میشوند و ارسالاتی که مغایر با قوانین سایت باشند تایید نمیشوند
مرورگرهای پیشنهادی ما جهت استفاده از تمام امکانات Google Chrome و FireFox میباشند

تبلیغات در FREE SAT

انجمن تخصصی ماهواره

پخش زنده رقابت های ورزشی از ماهواره
دانلود ابزارهای کاربردی مورد نیاز

عضویت در کانال تلگرام فری ست
کمک به موسسات خیریه کشور ایران

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

16-03-2012 ، 11:49

کاربر سایت

*
شماره کاربری: 47222
اعتبار: 1
آفلاین است
مدل رسیور: Xcrusier 400 HD
تشکر از دیگران 80
تشکر دریافتی 167
امتیاز تشکر 33

بررسی Strong 4902 و مقایسه اون با Xcruiser X400HD Plus  
با عرض سلام
چون هر 2 این ریسیور ها رو دارم (خودم و بابا) گفتم بد نیست نتیجه تجربیاتم رو به اشتراک بزارم.
محاسن Strong 4902
1- اتصال دائمی به cccam و عدم نیاز به خاموش و روشن کردن بعد از قطعی موقت سرورها
2- هنگ نداره و برنامه قوی و منو آسونی داره.
معایب:
1- کیفیت تصویر به وضوح از Xcruiser پایین تر هست.
2- اساسا تو CCCam ضعیف هست و مشکل "فریز" شدم تصویر توش زیاده (مخصوصا با اینترنت های با پینگ تایم کمی بالا)
..................................................................................................................................................................................................................
محاسن Xcruiser X400HD Plus
1- کیفیت تصویر بالا
2- تو ساپورت cccam خیلی عالی عمل می کنه
3- تو برنامه اصلی هنگ وجود داره ولی اگه به octagon تبدیل بشه این مشکل هم حل میشه.
معایب:
1- بعد از قطعی سرورهای Cccam باید یه بار کامل خاموش و روشن اش کرد.
......................................................................................................................................................................................
نظر شخصی من:
Xcruiser بهتره و Strong از خیلی از مدل ها عقب هست مثل Forsat و ....
کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
Son of Techno ، mtrr ، FREESAT ، o.niazi ، aaidin90 ، khommkk ، LINUX ، alpine ، yaghut ، سربداران ، tina.h ، melika4470 ، Top sat ، arash300 ، mojtabajan ، sami6425 ، amir_ka2011 ، bagher eawaz
29-03-2012 ، 23:33

کاربر سایت

**
شماره کاربری: 21028
اعتبار: 2
آفلاین است
مدل رسیور: 4800س
تشکر از دیگران 2
تشکر دریافتی 51
امتیاز تشکر 2

RE: بررسی Strong 4902 و مقایسه اون با Xcruiser X400HD Plus   ( آخرین ویرایش در این ارسال 30-03-2012 ، 01:21 توسط Dish Network )

شما چندتایی گفتی ولی حالا گوش بده

محاسن استرانگ که شما هنوز تجربه نکردید و شاید هم نتونید بکنید

1 تیونر قوی از بیشتر مدلهای دیگه رسیورها حتی ایکس کروزر

2 از یک نوع CPU مرغوب استفاده شده که اصلا هنگی و یا مشکل دیگه نداره

3. والا من که خودم دو سالی از ایکس کروزر مذخرف استفاده کردم تصویر قانع کننده دیدم نه اونیکه شما میگید بهتره شاید چشمان ما ایراد دارد

4 باز کردن فایلهای FULL HD در هر فرمتی که خواستی پخش میکنه در ایکس کروزر چه برسه یک نوع فرمتی که من میخواهم اونم با رزلویشن ۷۲۰ داره دنده معکو س میکشه بسیاری از دوستان میدونند من چی میگم

5 ایا به نظر کاربران یا دوستان باگ نرم افزاری برای استرانگ میتونید پیدا کنید من که میگم نه ولی شاید شما بگید بله اونم در CCCAM شاید باشه در جواب باید بگم از سرور با کیفیت هلند استفاده کن نتیجه رو خواهی دید و دوستان هم خواهند دید

6 ایا امکانات ایکس کروزر به پای استرانگ میرسه وجدانن قضاوت کن از نظر منو و سخت افزاری

7 ساپورت هارد اکسترنال رو چی میگی بنده از بهترین هارد اکسترنال وسترن دیجیتال در ایکس کروزر استفاده میکردم درسته که کار میکرد ولی هنگش کفر منو در اورده بود ولی خداییش این استرانگ یکی از جلو و یکی از عقب اونم در فایل منیجرش که از این هارد به اون هارد داری کپی میکنی انگار داری با کامپیوتر کار میکنی

8 باز کردن کانالهای DCW و سیستم بیس در استرانگ راحته یا در ایکس کروزر

9 بنده یک نوع کارد کناکس داشتم که مال شبکه های DIGITAL B بود مال ۱۶ درجه شرقی ایکس کروزر که قطعا قبولش نکرد یعنی اصلا سا\ورت نمیکرد ولی بیا حالا با استرانگ کار کن اصلا به محض قرار دادن کارت یا خشاب بازکردن کانال در همون موقع بود

10 در اخر بگم من خودم در تعمیرات اکثر رسیورها همیشه مشغولم و البته شاگرد شما هستم اینو از بابت تجربیات تعمیری بگم تا حالا نشده یک نمونه از این مدل رو برای تعمیر واسم بیارن ولی از ایکس کروزر چیا برات بگم

در کل استرانگ ۴۹۰۲ یک نوع رسیور خیلی خوب و کار امدی هست که بیشتر نصابان و فروشندگان خودشان هم از این نوع رسیور دارند و در منزل از این نوع استفاده میکنند این برای من خیلی مدتهاست که ثابت شده .

سالارخان ، aaidin90 ، SOLAR1361 ، khommkk ، matc ، LINUX ، alpine ، saeedblack2 ، rzel55 ، ATOS ، mazdakxp ، reza023 ، reza-aria ، takdelebigharar ، melika4470 ، rana ، dijoor ، ali_sha ، raheb0 ، سربداران ، amir2000 ، armineskandary ، d.a ، AKI1360 ، Top sat ، behnam_007 ، sami6425 ، hamid_a17 ، argan ، bagher eawaz
30-09-2012 ، 08:25

کاربر سایت

**
شماره کاربری: 7148
اعتبار: 0
آفلاین است
مدل رسیور: sdfsdf
تشکر از دیگران 2
تشکر دریافتی 7
امتیاز تشکر 2

RE: بررسی Strong 4902 و مقایسه اون با Xcruiser X400HD Plus  
سلام . من امروز تاپیک شما رو دیدم . در یک کلام کل باره کشور محترم چین همه آشغالن . و چین یک کشور کلاه بردار بزرگ هستش کله استرانگ چینی ایکس کروزر چینی . و فورست چینی آشغالی بیش نیستند . این کشورها از کیفیت پایین استفاده میکنن واسه سود آوری . من هر دو مدل آشغالو در 2 ماه خریدم . و کلی ضرر کردم .رفتم رو ریسیور استرانگ قدیمی کره ای که داشتم . آره حالا بگو من نصابم .. امسال 1391 هر چی خریدی بعد تحریم همه آشغالن حتی تری دی تی وی .
khommkk ، سالارخان ، LINUX
01-10-2012 ، 12:07

کاربر سایت

**
شماره کاربری: 15694
اعتبار: 1
آفلاین است
مدل رسیور: 4902
تشکر از دیگران 0
تشکر دریافتی 22
امتیاز تشکر 4

(29-03-2012 ، 23:33)ELEKTERON نوشته است:

3. والا من که خودم دو سالی از ایکس کروزر مذخرف استفاده کردم تصویر قانع کننده دیدم نه اونیکه شما میگید بهتره شاید چشمان ما ایراد دارد

4 باز کردن فایلهای FULL HD در هر فرمتی که خواستی پخش میکنه در ایکس کروزر چه برسه یک نوع فرمتی که من میخواهم اونم با رزلویشن ۷۲۰ داره دنده معکو س میکشه بسیاری از دوستان میدونند من چی میگم

5 ایا به نظر کاربران یا دوستان باگ نرم افزاری برای استرانگ میتونید پیدا کنید من که میگم نه ولی شاید شما بگید بله اونم در CCCAM شاید باشه در جواب باید بگم از سرور با کیفیت هلند استفاده کن نتیجه رو خواهی دید و دوستان هم خواهند دید

6 ایا امکانات ایکس کروزر به پای استرانگ میرسه وجدانن قضاوت کن از نظر منو و سخت افزاری

7 ساپورت هارد اکسترنال رو چی میگی بنده از بهترین هارد اکسترنال وسترن دیجیتال در ایکس کروزر استفاده میکردم درسته که کار میکرد ولی هنگش کفر منو در اورده بود ولی خداییش این استرانگ یکی از جلو و یکی از عقب اونم در فایل منیجرش که از این هارد به اون هارد داری کپی میکنی انگار داری با کامپیوتر کار میکنی

9 بنده یک نوع کارد کناکس داشتم که مال شبکه های DIGITAL B بود مال ۱۶ درجه شرقی ایکس کروزر که قطعا قبولش نکرد یعنی اصلا سا\ورت نمیکرد ولی بیا حالا با استرانگ کار کن اصلا به محض قرار دادن کارت یا خشاب بازکردن کانال در همون موقع بود

10 در اخر بگم من خودم در تعمیرات اکثر رسیورها همیشه مشغولم و البته شاگرد شما هستم اینو از بابت تجربیات تعمیری بگم تا حالا نشده یک نمونه از این مدل رو برای تعمیر واسم بیارن ولی از ایکس کروزر چیا برات بگم

در کل استرانگ ۴۹۰۲ یک نوع رسیور خیلی خوب و کار امدی هست که بیشتر نصابان و فروشندگان خودشان هم از این نوع رسیور دارند و در منزل از این نوع استفاده میکنند این برای من خیلی مدتهاست که ثابت شده .
با سلام ودرود
اقا تمام حرفات درسته
تمام دستگاهاي موجود در بازار داراي معايبي هستن هر كدوم كه عيباي كمتري داشته باشن كاملترن
من خودم هم استرانگ 4902 4900 4622 ايكلاس همه مدل ديدم اي استار بيشتر مدلاشو ديدم
استارمكس ايكس كروز
ولي استرانگ يه چيز ديگه است و كلا ريسوره بي دردسريه
ولي هر كسي سليقهاي داره و بودجه مخصوص خودش
وچين الان ابر قدرت دنياست .ولي همين استرانگ رو چين ميزنه به سفارش كره وبا كيفيت خود استرانگ
نه ريسور ايكس كروز كه با مارك كره است ولي خيلي چينيه

به اميد روزي كه حق انتخاب داشته باشيم نه مثل دزدا جنس اشغال چيني رو بدن به اسم كره اي يا فروشنده ها هر چي دوست دارن بهمون بفروشن

سالارخان ، armineskandary ، khommkk ، LINUX ، melika4470 ، AKI1360 ، Top sat ، hamid novin ، argan ، bagher eawaz
01-10-2012 ، 15:15

کاربر سایت

*
شماره کاربری: 11224
اعتبار: 3
آفلاین است
مدل رسیور: starsat2000ace
تشکر از دیگران 555
تشکر دریافتی 295
امتیاز تشکر 46

درود به شمادوستان
من خودم ایکس کروزر400پلاس دارم و10سال هست که به صورت حرفه ای توکارنصب هستم اگه خداییش ازحق نگذریم استرانگ به نظرمن بهترین رسیورهست ازهمه لحاظ اونهم قدیمیهاش که ازصدتاریسیورلینوکسی الان سرتره هایویژن وایکلاس که جزواشغالترین رسیورهاست...استارست داره به خودش یه تکونی میده...مارک های جدیدهم که وارد بازارمیشن بعداز1سال کارکردن معلوم میشن چندمرده حلاج اندولی استرانگ بعداز15سال کارکرد هنوزمخصوصن تیونرش حرف اول رامیزنه....همیشه پیروزباشید
LINUX ، khommkk ، سالارخان ، daneshjoo28 ، melika4470 ، argan ، AKI1360 ، Top sat
01-10-2012 ، 16:01

کاربر سایت

*
شماره کاربری: 12036
اعتبار: 54
آفلاین است
مدل رسیور: XDSR420HD
تشکر از دیگران 1932
تشکر دریافتی 1805
امتیاز تشکر 329

(01-10-2012 ، 15:15)amir2000 نوشته است: درود به شمادوستان
من خودم ایکس کروزر400پلاس دارم و10سال هست که به صورت حرفه ای توکارنصب هستم اگه خداییش ازحق نگذریم استرانگ به نظرمن بهترین رسیورهست ازهمه لحاظ اونهم قدیمیهاش که ازصدتاریسیورلینوکسی الان سرتره هایویژن وایکلاس که جزواشغالترین رسیورهاست...استارست داره به خودش یه ت---- میده...مارک های جدیدهم که وارد بازارمیشن بعداز1سال کارکردن معلوم میشن چندمرده حلاج اندولی استرانگ بعداز15سال کارکرد هنوزمخصوصن تیونرش حرف اول رامیزنه....همیشه پیروزباشید
درود
دوستان اگه کار با سیستم لینوکس رو بلد باشی میفهمی که رسیور ایکسکروز چه معرکه ای هست اگه کار با انگیما رو بدونی میفهی که رسیور استرانگ از رسیور های ساده هم ساده تره ، البته برای کسایی که دنبال امکانات و این جور چیزا نیستن استرانگ خوبه اما استارست بهتره چون هم سادست هم اکانت رایگان داره اما اگه دنبال تنوع و امکانات خارق العاده از جمله زیر نویس انلاین فیلم، دیدن شبکه های ماهواره در گوشی یا لپ تاپ یا استفاده از امولاتور های مختلف برای شرینگ های اینترنتی یا انواع اسکین های جذاب یا کنترل رسیور با لپ تاپ و گوشی وهزار جور امکانات دیگه هستی برید سراغ ایکسکروز
khommkk ، سالارخان ، ffarshid ، saeed5580 ، melika4470 ، فربد ، Top sat ، mojtabajan ، SOLAR1361 ، sami6425 ، iraj44 ، amir_soltan
01-10-2012 ، 23:02

کاربر سایت

*
شماره کاربری: 11224
اعتبار: 3
آفلاین است
مدل رسیور: starsat2000ace
تشکر از دیگران 555
تشکر دریافتی 295
امتیاز تشکر 46

درود به شمااستادعزیز
حرف شماکاملن درسته ولی بااین همه امکانات نیازبه سرعت اینترنت بالاهست باسرعت لاکپشتی نمیشه... ...منظورماتیونروکیفیت تصویربودکه استرانگ عالیه ....پیروز باشید
khommkk ، ffarshid ، melika4470 ، LINUX ، فربد ، Top sat
02-10-2012 ، 17:55

کاربر فعال

شماره کاربری: 61526
اعتبار: 17
آفلاین است
مدل رسیور: dreamland
تشکر از دیگران 6062
تشکر دریافتی 2269
امتیاز تشکر 588

دوستان گرامی
به نظر من توی دستگاهای معمولی فول اچ دی استرانگ مخصوصآ سخت افزاری بهترینه
اما توی دستگاهای لینوکسی و توی این رنج قیمتها ایکس کروزر بهتره والا در مقایسه با مدلهای لینوکسی مثل دریم باکس و vu وو..حرفی برای گفتن نداره
البته هر کدام طرفدار های خودشو داره و بیشتر سلیقه ای هست
و هر دو این مدلها تو یه رنج قیمتی هستن
موفق باشید
khommkk ، Dish Network ، amir2000 ، melika4470 ، LINUX ، Top sat
03-10-2012 ، 17:42

کاربر سایت

*
شماره کاربری: 38343
اعتبار: 7
آفلاین است
مدل رسیور: Starmax a100
تشکر از دیگران 952
تشکر دریافتی 645
امتیاز تشکر 80

سلام دوستان .هر دو رسیور دستگاه های خوبی هستند باید ببینیم از رسیور چه توقعی داریم و بنده هر دوی این رسیور را دارم ولی از رسیور ISTAR40000FULL HD استفاده میکنم/. موفق باشید
khommkk ، سالارخان ، Top sat
09-10-2012 ، 09:28

کاربر سایت

**
شماره کاربری: 3090
اعتبار: 2
آفلاین است
مدل رسیور: استرانگ
تشکر از دیگران 105
تشکر دریافتی 143
امتیاز تشکر 51

(29-03-2012 ، 23:33)ELEKTERON نوشته است:

من خودم نصابم از همان اوا استرانگ داشتم نه اینکه سایر رسیور ها را ندیده باشم ولی استرانگ یک چیز دیگه است حتی اون مدل قدیمی 4620x را به k9k9ای کلاس ترجیح دادم .
khommkk ، LINUX ، amir2000 ، Top sat