FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

09-10-2012 ، 11:50

کاربر سایت

**
شماره کاربری: 12137
اعتبار: 757
آفلاین است
مدل رسیور: Starmax X-200
تشکر از دیگران 24312
تشکر دریافتی 58292
امتیاز ارسالات 9002

new3  معرفی رسیور فوق العاده Starsat 2000 HD Ace  
دارای یک سال شیرینگ اینترنتی بسیار قوی و فوق العاده بدون فریز و دارا بودن یک عدد یو اس بی ادابتور وایرلسجدیدترین محصول استارست باساپورتWIFI و پرسرعت ساختی متفاوت وزیبا ریموت کنترل بسیار با کیفیت وزیبادارای 2 USBویکسال اکانت رایگان اینترنتی
[تصویر:  wol_error.gif]این عکس تغییر اندازه دارد. برای مشاهده کامل اینجا را کلیک کنید. اندازه واقعی عکس 900x631.
[تصویر:  6v3rfmqlx74awjbe40pa.jpg]

معرفی ریسیورSTAR SAT>>>SR-2000HD ACE WI FI

این ریسیورfull hdهست وتا ساپورت1080pرونمایش میده(درج شده)این ریسیور هیچ کاستی رو برای مصرف کننده نگذاشتههر نوع فرمت تصویری رو ساپورت میکنه اغلب ریسیورها با فرمتflvمشکل دارنداما این ریسیور هم ضبط همزمان چند کانال دارد هم فرمتها رو به سرعت پاسخگوستمنوی بسیار شکیلی دارد که واقعا دوستدارم همش توی منو بچرخمتصویرش بسیاربسیار بالاتر از ریسیور خودمهطوری که کانالهای sdرو با وضوحhdمیبینیسرعت عمل بالا سرچ متعددفرمانپذیری ریسیور از کنترلجنس بسیارمرغوب کنترلاکانت رایگان یکساله فراگیر با 33سرور متناوببعلاوه هفت سرورcccamودر صورت نیاز تا چهل سرورکیفیت پنل وکنترل و کلیدهاسرعت بازگشائی کانالهاipگرفتن ریسیور بدون نیاز به خاموش وروشن کردن ریسیورآنتن دهی بالای wifiفعال بودن هر دو usbو سرعت خواندنوضعیت آب وهوائیداشتن کانالهای اینترنتی واضافه کردن این کانالهاوآپشن های متعدد وخوش سلیقه ای مثل در دسترس بودن تمامی منوهافقط با کلیدهای میانبر بدون رفتن به منو و......ودر آخر دانگل wifiهمراه که در سبد فروش جدید قرار گرفتهسرچ نتورک والبته گزینه های متعدد دیگر سرچ مثل sdوhdو....با یوزالس بسیار روان وبدون کوچکترین مشکل کار میکنهبا اتصال اینترنت به ریسیور هم میشود از نت استفاده کرد ساپورت اون هم با توجه جدید بودنش وساپورت مناسب استارست قطعی استهیچگونه حرارتی از ریسیور لمس نمیشهدر ضمن کلیدهای ریسیور پشت درب تعبیه شدهوریموت
کنترلش بسیار روان وحتی دربدترین حالت زاویه ای به خوبی عمل میکند وفقط
با اشاره انگشت بدون فشار دادن ریسیور فرمانپذیری عالی دارد

[تصویر:  dkm42y97xug5wi4j4oc9.jpg]

منوی
بسیارشکیل وزیبا کنترلی فوق العاده با جنس بسیارمرغوب وزیبائی تمام
وکمالی که هم در خود شکل وساخت ریسیور وهم در کنترل وپنل وهم در تصویر آن
کاملا مشهود ومحسوس
دارای 2درگاه usbکه درگاه جلوی آن طوری طراحی شده که در حالت اتصالusbدرب آن براحتی بسته میشود دارای پورت لن والبته در خرید جدید usb wifiهمرا این ریسیور میباشدکه ارزشی بیش از گذشته به این ریسیور افزودهدارای اکانت رایگان یکساله که بصورت امانت نزد ریسیورمحفوظ تا زمان استارت کردن میباشدکه در صورت استارت تاریخ استارت واکسپایرآن در منوی شیرینگ درج میشودکیفیت اکانت بسیار رضایت بخش و فراتر ازیک اکانت رایگان استامکاناتی همچون دانلود از سرور پشتیبانی و ورود به یاهو ویوتیوب وsslو..... پشتیبانی از دانگلهای رایج والبته تصویری فوق العاده که قابل توصیف نیستقیمت این ریسیور بهمراه دانگلwifi وتمامی خصایص برشمرده بسیار نازل تر ازقیمت واقعی این ریسیور هستبه یقین هیچ مصرف کننده ای را دلزده ویا نگران نخواهد کرد چراکه اوج سلیقه وزیبائی والبتهخلاقیت را میتوان در این ریسیور یکجا داشتعلیرغم سرعت بالای این ریسیور هیچگونه حتی یکبار هنگ وجود نداشته وندارد
کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
amir2000 ، khommkk ، سربداران ، sami6425 ، GBOX ، karimmoradlo ، ali_nokia ، rezadeleto ، saeed5580 ، veila ، ffarshid ، میرزامحسن ، Masoud_M_bf ، Top sat ، ASRE65 ، y88 ، meessi10 ، pounehgoli ، smghotbi ، essihbk ، arman.rma ، hravan56 ، AminJanam ، کیو هیجده
09-10-2012 ، 21:05

کاربر سایت

**
شماره کاربری: 17796
اعتبار: 28
آفلاین است
مدل رسیور: Istar 30000 mega
تشکر از دیگران 2849
تشکر دریافتی 1921
امتیاز ارسالات 284

RE: معرفی رسیور فوق العاده Starsat 2000 HD Ace  
اینقدر ها هم تعریفی نیست کافیه یه سرچ بکنید و مشکلات فراوان این دستگاه را مشاهده کنیدکه اکثر کاربران این دستگاه که با آی ستار کار کرده اند سری های 30000 و 40000 را ترجیه میدهند.امیدوارم دوستان تحقیق بیشتری در ضمینه این دستگاه قبل از خرید انجام دهند و دارا بودن یه مودم یوسبی وایرلس آنهارا مجاب به خرید این دستگاه نکند.
جناب سالار خان با تمام احترامی که برای شما و تجربه شما قائلم.... این دستگاه کیفیت شبکه های sd را مثل HD نمایش میدهد؟؟؟؟ واقعا چطور میتونه یه تصویر 1 مگ را به 7 مگ ارتقا بده؟؟؟ مگه جادو گری کنهاین دستگاه هم همان CPU دستگاه هایه هم رده خودش را داراست مثل آی کلس و آی ستار

منفی بافی نمیکنم ولی پیشنهادم به دوستان قبل از خرید تحقیقات جامع تر در مورد این دستگاه.ممنونم از همه بزرگواران
khommkk ، سربداران ، سالارخان ، veila ، ffarshid ، میرزامحسن ، Top sat ، ASRE65 ، AminJanam
10-10-2012 ، 00:57

کاربر سایت

**
شماره کاربری: 12137
اعتبار: 757
آفلاین است
مدل رسیور: Starmax X-200
تشکر از دیگران 24312
تشکر دریافتی 58292
امتیاز ارسالات 9002

درود‏ ‏جناب‏ ‏ali‏_‏nokiaببينيدنه‏ ‏من‏ ‏ونه هيج يك ازعزيزان وقتي اطلاعاتي‏ درموردرسيورقرارميديم فقط براي معرفي هست نه بيشنهادبه خريدمن وامثال من طبق اعلام منابع خبري اين اطلاعات رودراختيارشماعزيزان قرارميديم باتشكرازدوست خوبمali_nokia
veila ، khommkk ، میرزامحسن ، Top sat ، ASRE65
28-10-2012 ، 17:15

کاربر سایت

*
شماره کاربری: 5533
اعتبار: 39
آفلاین است
مدل رسیور: XCRUISER-XD HDR 4K
تشکر از دیگران 231
تشکر دریافتی 2841
امتیاز ارسالات 562

شرمنده این سوال را یکی از دوستان ازمن پرسید ومن می خواهم نظر شما عزیزان را بپرسم :

سلام مهدی جان :

شرمنده اگر امکان
دارد جواب سوال من را بدهید. من یک رسیور استرانگ معمولی
4622 XII دارم که از لحاظ کیفیت
تصویر وصدا وکیفیت وقدرت سی پی یو وتیونر عالی است وازنظر کیفیت ضبط ورکورد هم خوب
است من یک تلویزیون معمولی 29 اینچ دارم که ورودی کامپوننت و
AVI دارد وفول HD نیست و ورودی HDMI ندارد الان می خواهم یک رسیورفول HD بخرم که ازنظر کیفیت سخت افزار ونرم افزار وکیفیت وقدرت
تیونر وسی پی یو وکیفیت تصویر وصدا در شبکه های معمولی و
HD وکیفیت ضبط کردن و ازنظر امکانات وکارکرد خوب باشد
ومانند رسیور استرانگ
4622XII ازنظر قدرت تیونر خوب باشد من کاری به سیسیکم وشرینگ
ندارم.دوستانم چند مدل رسیور به من معرفی کرد ه اند که قیمت آن ها کم است و ازنظر
قیمت وامکانات خوب است به نظر شما کدام یک از رسیور های زیر از همه بهتروبا کیفیت
تر است .:

1- استارست 2000 ACE HD

2- استارمکس HD 5100

3- آی استار 20000 8mega HD

خودم می دانم که
رسیورهای استرانگ
4902 وایکس کروز 400 و 420 رسیورهای خوبی هستند واز رسیورهای بالا بهتر هستند ولی
قیمت آن ها زیاد است.حال به نظر شما کدام از سه رسیوری که گفتم برای اینکه من بخرم
بهتراست.مرسی.
khommkk ، Black Dish ، سالارخان ، ehsan387 ، ASRE65 ، arashakay ، Top sat ، ffarshid ، veila
10-04-2013 ، 22:54

کاربر سایت

**
شماره کاربری: 8783
اعتبار: 0
آفلاین است
مدل رسیور: starsat200
تشکر از دیگران 2
تشکر دریافتی 7
امتیاز ارسالات 2

سلام ببخشید در network app گزینه ی iptv چیست