FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

01-11-2022 ، 06:25

مشترک سایت

شماره کاربری: 429108
اعتبار: 0
آفلاین است
مدل رسیور: Iclass
تشکر از دیگران 46
تشکر دریافتی 4
امتیاز ارسالات 3

RE: پرسش و پاسخ در رابطه با رسیورهای یونیک استار UNIQ STAR   ( آخرین ویرایش در این ارسال 01-11-2022 ، 06:28 توسط Alex9000 )
با سلام خدمت دوستان و البته نماینده گرامی و عزیز یونیک استار.

عرض کنم که حدودا 3 سالی میشه IPTV رو با کیفیت خوب روی گوشی اندروید ام و همچنین روی اندروید باکس استفاده میکنم...بدون VPN، حتی توی همین وضعیت اینترنت نابود ایران... تا همین امروز هم چک کردم و عالی هست..

روی رسیور G100 خواستم ببینم به چه صورت هست... اول نتورک رو مجددا چک کردم و کانکت بود و مشکلی نداشت. بعدش قسمت XTREAME رفتم و در گزینه آخر، مشخصات کامل اکانت IPTV رو وارد کردم و Save کردم ، بعدش هم روی گزینه اول رفتم ( که مربوط به کانال های Live هست).
اول نوشت Updating، ولی بعدش پیغام failure اومد...

چندین و چند بار ریفرش کردم، باز به همین منوال بود....

رفتم روی قسمت کانال های VOD، اونجا فقط داشت updating می‌کرد، خیلی صبر کردم، هیچ اتفاقی نیفتاد...

رفتم قسمت Series ها.... آپدیت کرد و مجموعه کانال ها و لیست کانال های هر مجموعه اومد....
ولی وقتی مثلا کانالی رو از مجموعه HBO انتخاب میکردم، پلیر، پایین صفحه نشون داده می‌شد ولی هیچ تصویر یا صدایی نبود...
روی خیلی از کانال ها از مجموعه های مختلف رفتم و امتحان کردم ولی هیچ....

با اینترنت آسیاتک، ایرانسل، همراه اول... همه این کارها رو مجددا انجام دادم، ولی هیچ فرقی نکرد.... این در صورتی بود که همین اکانت روی گوشی ام و اندروید باکس ام بدون مشکل کار می‌کرد، چه قبل از تست روی رسیور و چه بعدش. منظورم اینه که همزمان روی رسیور و دستگاه های اندرویدی ام تست نکردم که تداخلی پیش نیاد....

نمایند عزیز و گرامی عذرخواهی میکنم که متنم طولانی شد.... اگر لطف بفرمایید راهنمایی کنید، سپاسگزارتون میشم.
ممنونم.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: پرسش و پاسخ در رابطه با رسیورهای یونیک استار UNIQ STAR - توسط Alex9000 - 01-11-2022 ، 06:25

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 25 مهمان