FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

13-04-2023 ، 11:54

کارشناس تعمیرات

شماره کاربری: 361565
اعتبار: 27
آفلاین است
مدل رسیور: MediaStar
تشکر از دیگران 1138
تشکر دریافتی 1758
امتیاز ارسالات 581

RE: دلایل حرکت نکردن دیش های گردان و نحوه عیب یابی  
(12-04-2023 ، 15:23)naderiani نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام.رسیور من مدیا ۴۰۳۰ منو مشکی بود.رسیور رو به نسخه 1.09.24569 منو آبی ارتقاع دادم. آنتن گردونم کلا از کار افتاد .از منو USALS هم تمام روشهای ریست و رفع محدودیت و برگشت به مبدا رو امتحان کردم جواب نداد. حتی با روش ریست دو دگمه روی آنتن گردونم هم هیچ واکنشی نشون نمی ده و چراغ‌هایش روشن نمیشه. دگمه های چپ و راست رو هم جدا میزنم واکنش نشون نمی ده .چون قبل ارتقاع آنتن رو جهت یاهست بود ، الان فقط کانالهای یاهست رو دارم .خواهشاً بگید چکار کنم .

سلام

آیا موتور را با دستگاه دیگه تست کردید؟

ﺩﺭ ﺍﺑﺘﺪﺍﺩ ﭼﮏ ﮐﻨﯿﺪ ﻓﯿﺶ ﻭﺭﻭﺩﯼ ﺳﯿﻢ آﻧﺘﻦ ﺳﻮﻟﻔﺎﺗﻪ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﯾﺎ ﭘﺎﯾﻪ ﺍﺵ ﻗﻠﻊ ﻣﺮﺩﮔﯽ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ

ببین ﻭﻟﺘﺎژ ﺭﻭﯼ ﺳﻮﮐﺖ هست ﻣﺴﯿﺮ ﺭﻭ ﺗﺎ ﺭﮔﻮﻻﺗﻮﺭ 5 ﻭﻟﺘﯽ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﮐﻨﯿﺪ ﺑﺎﯾﺪ ﺗﺎ ﻗﺒﻞ ﺭﮔﻮﻻﺗﻮﺭ ﺑﯿﻦ 14 ﺍﻟﯽ 18 ﻭﻟﺖ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﺍﮔﻪ ﻭﻟﺘﺎﮊ ﺑﻮﺩ ﺑﺒﯿﻨﯿﺪ ﺭﻭﯼ ﭘﺎﯾﻪ ﺧﺮﻭﺟﯽ ﺭﮔﻮﻻﺗﻮﺭ 5 ﻭﻟﺖ ﻓﯿﮑﺲ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﺍﮔﻪ ﺑﻮﺩ ﻣﻘﺎﻭﻣﺘﻬﺎﯼ ﮐﻢ ﺍﻫﻢ ﻭﺳﻠﻒ ﻫﺎ ﺭﻭ ﺍﺯ ﻟﺤﺎﻅ ﻟﺤﯿﻢ ﺳﺮﺩﯼ ﻭﻗﻄﻌﯽ ﭼﮏ ﮐﻨﯿﺪ.

امضای Electronic 38

کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
dondin

پیام‌های داخل این موضوع
RE: دلایل حرکت نکردن دیش های گردان و نحوه عیب یابی - توسط Electronic 38 - 13-04-2023 ، 11:54

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 90 مهمان