FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

05-10-2023 ، 08:59

کارشناس تعمیرات

شماره کاربری: 361565
اعتبار: 27
آفلاین است
مدل رسیور: MediaStar
تشکر از دیگران 1138
تشکر دریافتی 1758
امتیاز ارسالات 581

RE: سوالات و مشکلات تعمیرات فایندرهای دیجیتال  
(26-09-2023 ، 23:47)mk55 نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام خدمت مد یران سایت یک فایندر جرم تک 10000دارم زمانی که شارژ میکنم خط علا مت باتری 4 تا خونه پر میشه وقتی روشن می کنم 4 خونه علام باتری کم کم علامت باتری میره من یک ماشف 3 پایه SMD  را عوض کردم آب بارون رفته داخلش وسو خت اصلی این مدل راپیدا نکردم یک مشابه جایگزین کردم از یک فرو شگاه خریدم گفتند بهش می خوره ماله قسمت آیسی شارژهست آیا ماله ما سف هست ماسف اصلی که روی آن نصب بود این شماره بود ,,,,X1KX   دوستان اکر تجر به دارن راهنمایی کنند  تشکر

(04-10-2023 ، 13:11)mk55 نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام دوستان اکر کسی فایندر تصو یری جرمن تک 10000داره یک عکس ازنمای داخل برد اصلی می خوام  یک ماسفتSMD سه پایه کوچک هست بغل آیسی شارژ جون ماله من بر اثر اتصال سیاه شده جون نمی دونم شماره ش چند ه که تهیه کنم ممنون میشم دوستان کمک کنند

سلام

این ماسفت به شماره زیر را میتونید از فروشگاه اینترنتی بخرید و جایگزین ماسفت سوخته کنید

کد:
AO3401 Mosfet P-Channel

امضای Electronic 38

کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
sat0 ، mk55 ، Patronman

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوالات و مشکلات تعمیرات فایندرهای دیجیتال - توسط Electronic 38 - 05-10-2023 ، 08:59

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 42 مهمان