FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
کاربر گرامی : سایت فری ست هیچگونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش هیچ محصولی چه مجازی و چه فیزیکی ندارد
برای عضویت در کانال تلگرام فری ست اینجا کلیک کنید

تبلیغات و اسپانسرها

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

01-05-2014 ، 12:18

کاربر سایت

**
شماره کاربری: 12137
اعتبار: 757
آفلاین است
مدل رسیور: Starmax X-200
تشکر از دیگران 24312
تشکر دریافتی 58281
امتیاز ارسالات 9001

new3  آموزش استفاده از IPTV در StarMax A100 HD  
درود

همونطور که مستحضرید این رسیورها به طور پیشفرض دارای اکانت و کانال های مختلف G-IPTV و G-VOD هستند

اما مواقعی هست که ما میخواهیم خودمون کانال IPTV به رسیور تزریق و استفاده کنیم

ابتدا فایل IPTV مورد نظرمون رو به فلش مموری منتقل و به رسیور متصل و از داخل منوی یواس بی روی اون کلیک کرده وابدیت میکنیم

اما :
در برنامه های جدید موقعیت IPTV از ذاخل منوی اصلی به داخل منوی G-IPTV و تغییر نام به Net Link تغییر پیدا کرده

یعنی شما باید این مسیر رو طی کنید:

منو

تنظیمات پیشرفته

خدمات اینترنتی

OK

G-IPTV

OK

Net Link

OK

در اینجاست که همه کانال های IPTV که خودتون با فلش مموری منتقل کردید میتونید مشاهده و انتخاب کنید.
09-11-2018 ، 20:57

کاربر سایت

*
شماره کاربری: 79563
اعتبار: 0
آفلاین است
مدل رسیور: forsat
تشکر از دیگران 5
تشکر دریافتی 4
امتیاز ارسالات 2

پاسخ به آموزش استفاده از IPTV در StarMax A100 HD  
سلام خوب هستید من رسیور استارمکس آ100 دارم. البته از یک سایت آی پی تی وی خریداری کرده ام . این کدها هم به صورت یوزر و پسورد و نیز آدرس یو آر ال است که برای اتصال از طریق تلویزیون هوشمند و نیز از طریق برنامه کای آی او اس و آندروید کاربرد داره. و نیز یک آدرس m3u داده اند که یوزر و پسورد هم داخل همین یک خط گنجانده شده و با وارد کردن آن در برنامه هایی چون VLC مدیا پلیر 15 هزار کانال را باز میکنه. منتهی من میخوام این کد m3u را داخل رسیور بریزم کد را که یک خط است مانند این کد :

http:// hyc..dns:8080/get.php?username=****&password=****&type=m3u_plus&output=ts

از طریق m3u ادیتور داخل فایل ریختم فقط این نشون داده میشه:

#EXTM3U
#EXTINF:-1,AAA
http:// hyc..dns:8080/get.php?username=****&password=****&type=m3u_plus&output=ts

بعدش اون را داخل پوشه IPTV از طریق یو اس بی به رسیور وصل میکنم:

بعد از طریق منو وارد قسمت IPTV میشوم:

بعد این خط را نشون میده 

بعد که OK میکنم دیگه هیچ اتفاقی نمیوفته. مشکل کار من کجاست ؟
ممنونم منو راهنمایی کنید.
کاربران زیر از این ارسال تشکر کرده اند
mashod10 ، reza---aria
09-11-2018 ، 21:07

کنترل سایت

شماره کاربری: 9
اعتبار: 592
آفلاین است
مدل رسیور: +Vu
تشکر از دیگران 16505
تشکر دریافتی 67239
امتیاز ارسالات 12031

(09-11-2018 ، 20:57)hahoo نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام خوب هستید من رسیور استارمکس آ100 دارم. البته از یک سایت آی پی تی وی خریداری کرده ام . این کدها هم به صورت یوزر و پسورد و نیز آدرس یو آر ال است که برای اتصال از طریق تلویزیون هوشمند و نیز از طریق برنامه کای آی او اس و آندروید کاربرد داره. و نیز یک آدرس m3u داده اند که یوزر و پسورد هم داخل همین یک خط گنجانده شده و با وارد کردن آن در برنامه هایی چون VLC مدیا پلیر 15 هزار کانال را باز میکنه. منتهی من میخوام این کد m3u را داخل رسیور بریزم کد را که یک خط است مانند این کد :

از طریق m3u ادیتور داخل فایل ریختم فقط این نشون داده میشه:

#EXTM3U
#EXTINF:-1,AAA

بعدش اون را داخل پوشه IPTV از طریق یو اس بی به رسیور وصل میکنم:

بعد از طریق منو وارد قسمت IPTV میشوم:

بعد این خط را نشون میده 

بعد که OK میکنم دیگه هیچ اتفاقی نمیوفته. مشکل کار من کجاست ؟
ممنونم منو راهنمایی کنید.

درود
مراحل نصب و ... درست هست فقط یه اشکال وجود داره . باید بر روی لینکی که به عنوان نمونه گذاشتید و دارای یوزر پسورد هست کلیک کنید تا یک فایل با فرمت m3u ساخته و دانلود شود آن فایل شامل تمام شبکه ها هست و بدون هیچگونه تغییری آن فایل m3u را به رسیور منتقل و استفاده کنید
FREESAT ، مجیدیان ، hahoo ، mashod10
09-11-2018 ، 22:36

کاربر سایت

*
شماره کاربری: 79563
آفلاین است
مدل رسیور: forsat
تشکر از دیگران 5
تشکر دریافتی 4
امتیاز ارسالات 2

RE: پاسخ به آموزش استفاده از IPTV در StarMax A100 HD  
(09-11-2018 ، 21:07)Son of Techno نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویددرود
مراحل نصب و ... درست هست فقط یه اشکال وجود داره . باید بر روی لینکی که به عنوان نمونه گذاشتید و دارای یوزر پسورد هست کلیک کنید تا یک فایل با فرمت m3u ساخته و دانلود شود آن فایل شامل تمام شبکه ها هست و بدون هیچگونه تغییری آن فایل m3u را به رسیور منتقل و استفاده کنید

سلام شما فوق العاده هستید و 100 درصد کار کرد. فقط یک مشکل بسیار بسیار بزرگ باقی مانده است. و اون اینکه ، با اینکه اینها در FLV پلیر یا در سایر جا ها 15200 تا ( پانزده هزار و دویست ) کانال نشون میده ولی با روشی که شما فرمودید فقط 2000 (دوهزارتا ) از کانالها وارد میشه و بقیه کانال ها نه. چکار میشه کرد استاد؟
Son of Techno ، mashod10
09-11-2018 ، 22:49

کنترل سایت

آفلاین است
تشکر از دیگران 16505
تشکر دریافتی 67239
امتیاز ارسالات 12031

(09-11-2018 ، 22:36)hahoo نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام شما فوق العاده هستید و 100 درصد کار کرد. فقط یک مشکل بسیار بسیار بزرگ باقی مانده است. و اون اینکه ، با اینکه اینها در FLV پلیر یا در سایر جا ها 15200 تا ( پانزده هزار و دویست ) کانال نشون میده ولی با روشی که شما فرمودید فقط 2000 (دوهزارتا ) از کانالها وارد میشه و بقیه کانال ها نه. چکار میشه کرد استاد؟

متاسفانه کاری برای این مشکل نمیتونید انجام بدید چون حافظه IPTV این رسیور کم هست و 2000 تا بیشتر ظرفیت ندارد
hahoo ، FREESAT ، محسن نصاب ، mashod10 ، kamim ، hadi6081
30-12-2018 ، 01:15

کاربر سایت

*
شماره کاربری: 324737
آفلاین است
مدل رسیور: starmax stm160alfa
تشکر از دیگران 0
تشکر دریافتی 1
امتیاز ارسالات 1

RE: آموزش استفاده از IPTV در StarMax A100 HD  
با سلام . سرعت پخش iptv خیلی پایینه. مشکل از کجاست به نظرتون ؟ .
از اینترنت خط همراه اول استفاده میکنم که در شرایط عادی سرعت دانلودش ۴ مگابایت بر ثانیه اس حداقل.
رسیورم هم استارمکس ۱۶۰ آلفا هست .
ممنون میشم راهنماییم کنین .
mashod10
30-12-2018 ، 02:16

معاونت سایت

شماره کاربری: 14
اعتبار: 528
آفلاین است
مدل رسیور: Vu+ Zero 4K
تشکر از دیگران 20525
تشکر دریافتی 84567
امتیاز ارسالات 17443

(30-12-2018 ، 01:15)reza.b68 نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدبا سلام . سرعت پخش iptv خیلی پایینه. مشکل از کجاست به نظرتون ؟ .
از اینترنت خط همراه اول استفاده میکنم که در شرایط عادی سرعت دانلودش ۴ مگابایت بر ثانیه اس حداقل.
رسیورم هم استارمکس ۱۶۰ آلفا هست .
ممنون میشم راهنماییم کنین .

سلام
ممکنه سرعت سرور IPTV پایین باشد . سرعت 4 مگ و اینترنت 4G موبایل برای IPTV مناسب است
مجیدیان ، mashod10 ، kamim
09-04-2019 ، 18:39

کاربر سایت

*
شماره کاربری: 349822
آفلاین است
مدل رسیور: starmax a100
تشکر از دیگران 1
تشکر دریافتی 0
امتیاز ارسالات 0

سلام خستع نباشید..منم استارمکس دارم 
فایل m3u رو هم دارم توی لپ تاپ و گوشی اجرا میشه...طبق راهنمای شما توی رسیور که میرم و فلش رو میزنم....در قسمت g-iptv رو که میزنم پیام میده که no token - expire و هیچی نمیاد...
ممنون میشم راهنماییم کنید که در رسیور چجوری اجراش کنم
10-04-2019 ، 01:37

کنترل سایت

آفلاین است
تشکر از دیگران 16505
تشکر دریافتی 67239
امتیاز ارسالات 12031

(09-04-2019 ، 18:39)saha-khan نوشته است: برای مشاهده لینک ها ثبت نام کنید و یا وارد شویدسلام خستع نباشید..منم استارمکس دارم 
فایل m3u رو هم دارم توی لپ تاپ و گوشی اجرا میشه...طبق راهنمای شما توی رسیور که میرم و فلش رو میزنم....در قسمت g-iptv رو که میزنم پیام میده که no token - expire و هیچی نمیاد...
ممنون میشم راهنماییم کنید که در رسیور چجوری اجراش کنم

سلام
آموزش کامل در ارسال نخست هست برنامه رسیور خود را به روز کنید تا قسمت IPTV آپدیت شود .
kamim ، saha-khan
17-04-2019 ، 19:55

کاربر سایت

**
شماره کاربری: 14240
اعتبار: 4
آفلاین است
مدل رسیور: استرانگ4930
تشکر از دیگران 60
تشکر دریافتی 191
امتیاز ارسالات 71

RE: آموزش استفاده از IPTV در StarMax A100 HD  
با سلام و آرزوی اوقات خوش من نتونستم این فایل ای پی تی وی رو برای استار مکس ۱۶۰ منتقل کنم این فایل رو از حالت فشردخ خارج و توسط یو اس بی به ریسور زدم وقتی رو فایل مربوطه میرم هیچ نمیشه و منتقل نمیشه در قسمت ای پی تی وی ریسور هم رفتم مای لینک هیچی نمیشه راه حل چیه...ممنون...

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع :
و 1 مهمان